Догляд за шкірою тіла та рук взимку: поради від експертів | Здорові матеріали MG

Особливо взимку руки стають проблемою. Шкіра пересихає та з’являються тріщинки. Шкіра часто виглядає хворою. Мало того, що відчуття неприємні, так ще й доводиться ховати ручки в кулачки. Їм потрібна допомога. Необхідно змінити ритуал догляду за руками.

Чому взимку легше перетворитися в бабу Ягу, ніж в Снігуроньку?

  • Через зниження температури підшкірні залози виробляють менше жиру, а значить ліпідний захист шкіри погіршується.
  • Холод погіршує циркуляцію крові та обмін речовин в шкірі, тобто шкіра недоотримує поживних речовин.
  • Під дією холоду судини шкіри звужуються, а потім розширюються. Це корисна властивість захищає організм від переохолодження. А шкірі важливо, щоб регуляція реакцій судин була швидкою. Інакше вона сильно червоніє, покривається плямами або навіть синіє.
  • На морозі в шкірі утворюються крижані кристали, ось вони то і винні в лущенні, запаленні та подразненні.

Все це можна виправити, якщо дотримуватися деяких порад.

Зимовий догляд за руками та тілом: рекомендації

Всі вище перераховані фактори роблять шкіру сірою, грубою та нееластичною. Їй потрібні увага та турбота.

Вирішуємо зимові проблеми зі шкірою по черзі:

  • ПРИДІЛЯЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ ЗВОЛОЖЕННЮ ШКІРИ. Після вечірнього душу – потрібно обов’язково зволожувати шкіру тіла, щоб заповнити відсутню вологу. Перед виходом на вулицю – щоб доповнити ліпідний захисний шар.
  • НАНОСИМО КРЕМ ЗА ЧАС ДО ВИХОДУ НА СВІЖЕ ПОВІТРЯ. У будь-якому кремі є частинки води, які на морозі перетворяться в мікрокристали льоду. Так можна зменшити шкідливий вплив холоду.
  • УВАЖНО ТА ПРИСКІПЛИВО ОБИРАЄМО ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ. Віддаємо перевагу тим засобам, що мають натуральний склад, чітку дію та коштують вище середнього.
  • ОБЕРІГАЄМО ШКІРУ ВІД АГРЕСИВНИХ СКРАБІВ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ. Взимку їй вкрай важко відновлювати мікротріщини.
  • ВЖИВАЄМО ВІТАМІНИ ТА МІНЕРАЛИ. П’ЄМО ВОДУ. Будь-який зовнішній догляд необхідно підтримувати зсередини. Ваша шкіра – віддзеркалення стану організму в цілому.

Магнієва мантія для ваших рук

Одного разу, застосувавши магнієвий лосьйон на тіло та руки, ви відразу відчуєте приємне зволоження. Він моментально вбереться. Шкіра розгладиться та стане м’якою. Використовуючи лосьйон з магнієм регулярно, ви відчуєте як він захищає вашу шкіру від будь-яких зимових неприємностей. Перестануть з’являтися тріщини та лущення. Magnesium Lotion – більше, ніж просто крем, це «магнієва мантія» для вашої шкіри.

Пам’ятайте, красива, здорова та пружна шкіра рук – наслідок щоденного ритуалу по догляду, з поправкою на зимові принади.

І взимку і влітку – однаково гарна. Це про вашу шкіру, якщо не забудете за нею доглядати.

26.12.2018