Масло для росту волосся або як позбутися від салонної залежності

фото волосы

Ламінування, екранування, кератування, полірування, новомодний «ремонт» локонів та навіть пірофорез – сучасні процедури без зусилля повертають привабливість волоссю. Але проходить зовсім небагато часу та волосся знову січеться, випадає та стає малопривабливим. Чому? А головне – звідки взагалі виникають проблеми з волоссям та як позбутися від них назавжди?

Чому виникають проблеми з волоссям?

У Фаїни Раневської якось запитали: «Чому ви не зробите собі пластичну операцію?». На що легендарна акторка відповіла: «А який сенс?! Фасад обновиш, а каналізація-то все одно стара! ». Відповідь «королеви другого плану» стала крилатою фразою та максимально точно розкриває суть салонних процедур по відновленню волосся – наведення зовнішнього лиску без рішення самої проблеми, яка повертається знову та знову.

Важливо розуміти! Поганий стан волосся – це проблема, яку не можна вирішити поліруванням, ламінуванням та іншими салонними процедурами. Вона вимагає комплексного підходу – необхідно усунути причину її появи та нормалізувати оптимальне живлення волосся.

Серед головних причин, що провокують уповільнений ріст волосся та їх незадовільний стан, можна виділити наступні фактори.

  • Неправильний догляд.
  • Стреси.
  • Гормональні порушення, включаючи вагітність.
  • Брак, необхідних волоссю елементів живлення.

Організм людини влаштований дуже мудро. Знаходячись під негативним впливом зовнішніх та внутрішніх факторів, він тут же активує свої захисні функції та перенаправляє всі життєво-важливі елементи до органів та систем. В результаті цього волосся, нігті та шкіра недоотримують живлення, піддаються сильному стресу та починають руйнуватися. Незадоволені їх станом, ви відправляєтеся в салон, де локони «ремонтують» та вони стають розкішними. Але в міру того, як з їх поверхні змивається захисний засіб, вони знову втрачають свою життєву силу та процес руйнування триває.

Коло замкнулося! А розірвати його може тільки кардинальне вирішення проблеми – регулярне застосування магнієвого масла для волосся.

«После 3 раз нанесения масла я заметила, что выпадать волосы перестали.
При мойке и расчесывании выпадало всего пару волосков. По сравнению со стандартным клочком.
А через 2 недели, вы представляете, появился пушок! Странное чувство. Даже испугалась сначала.
Теперь понимаю, что это нужный эффект. Есть, правда, пару минусов: немного пощипывает и им реально нужно пользоваться. Это не волшебная таблетка –проглотнула и все стало чудесно. Нужно приложить время и усилия.
Продолжаю пользоваться и буду делиться дальнейшими эффектами»

Катерина Альбінова, м.Харків:

Як працює магнієва олія для зміцнення волосся?

Висока ефективність масла заснована на природних властивостях магнію. Цей біологічно-важливий елемент, життєво необхідний всім клітинам нашого організму та забезпечує їх нормальне функціонування. Природний магній, що входить до складу олії, допомагає нормалізувати природні обмінні процеси, які безперервно протікають у волоссі, а головне, стимулювати засвоєння такого необхідного їм кальцію.

Magnesium Oil – саме цей засіб набрав таку популярність за кордоном. Мільйони європейок та американок вже випробували на собі його ефективність. І зараз ця можливість є у нас!

Магнієва олія активатор росту волосся працює відразу в 5 напрямках.

  1. Нормалізує кровообіг та живлення волосяних цибулин.
  2. Допомагає засвоюватися кальцію у волоссі, роблячи їх здоровими та міцними.
  3. Стимулює природні процеси регенерації та відновлення на клітинному рівні.
  4. Нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, що усуває естетичний дискомфорт
  5. Відновлює структуру волосся після хімічного та термічного впливу

Перші видимі результати застосування масла помітні вже після декількох процедур – призупиняється інтенсивне випадання волосся та покращується їх загальний стан. Через 2 – 3 тижні регулярного застосування поліпшується метаболізм структури волосяного фолікула, відновлюється порушений баланс, вони входять в стадію активного росту (з’являється т.зв. «підпушок»). Волосся стає по-справжньому здоровим та міцним.

волосы баннер картинка

Таким чином, проблема вирішується природним чином – без втрати часу та коштів на відвідування салону. Волосся виглядає розкішно та сповнене життєвих сил. Переконайтеся самі – вам сподобається!

 

02.02.2018