Magnesium Oral: в яких випадках магній краще пити?

Питьевой магний фото

Є ряд випадків, коли магній прийнятий всередину, як мінеральна добавка, буде більш ефективним, ніж черезшкірний. Давайте розберемося, що ж це за випадки.

Ефекти питного магнію:

 • налагоджує обмін речовин, очищає від токсинів, має потужний детокс ефект. Завдяки цьому ефекту питний магній добре підійде тим, хто хоче схуднути без шкоди для організму.
 • покращує концентрацію уваги, пам’ять, знімає розумову напругу. Це незамінний засіб для школярів, студентів, project-менеджерів, керівників проектів, IT фахівців та інших людей, чия діяльність пов’язана з розумовою працею.
 • знімає спазми в шлунку, покращує травлення та перистальтику кишечника, має м’яку жовчогінну та послаблюючу дію. Завдяки цим ефектам питний магній швидко та ефективно позбавляє від запору. При цьому він не просто знімає симптоми, а усуває саму причину проблеми, а значить, ефект буде більш тривалим та вираженим. Важливо знати, що цей ефект можна регулювати прийнятою дозою.
 • зміцнює імунну систему. Саме в кишечнику зосереджена велика частина лімфоїдної тканини та сприятлива мікрофлора. Тому шлунково-кишковий тракт – один з найсильніших захисних бар’єрів організму. Регулярно приймаючи питний магній, можна підвищити опірність організму хворобам та поліпшити самопочуття.
 • покращує кровообіг, знімає спазми судин та нормалізує артеріальний тиск. Магній ефективно розслаблює серцевий м’яз, захищаючи від аритмії та серцевих нападів. Це незамінний засіб для тих, у кого є проблеми з серцем та метеозалежність.
 • знімає симптоми депресії, апатії, зменшує дратівливість, перешкоджає виникненню панічних атак. При цьому максимальний анти-стрес ефект дає комплексне застосування питного та трансдермального магнію (найкраще у вигляді загальних розслаблюючих ванн).
 • пом’якшує виражений ПМС. При нестачі магнію, такі симптоми, як неконтрольована дратівливість, болі внизу живота, втома, біль у грудях, виражені особливо яскраво. Саме магній усуває м’язові спазми та «заспокоює» нас.

Питний магній заряджає кожну клітину енергією та додає сил і бадьорості на цілий день. А ввечері допомагає розслабити напружені м’язи та заспокоїтися. Тому він просто незамінний для тих, хто страждає від нічних судом (або синдрому неспокійних ніг).

Приймаючи питний магній, ви будете засипати швидше та дійсно відпочивати вночі.

Магній питний vs Магній в таблетках:

Іони магнію в рідкій формі значно перевершують магній в таблетках.

 • рідка форма швидше всмоктується, ніж таблетовані добавки з магнієм;
 • іони магнію, що знаходяться в агрегатному стані, оптимально розподіляються у воді, що має величезне значення для здійснення впливу на організм та підтверджується біофармацевтичними дослідженнями;
 • не потрібно ковтати таблетки, а можна з задоволенням пити розчинений в улюбленому напої магній (наприклад, з соком);
 • набагато більше магнію абсорбується та поглинання не залежить від рівня соляної кислоти;
 • чистий, тільки потрібний, без додаткових добавок.

Найбільш раціонально приймати магнієву добавку натщесерце, тобто за 20-30 хв до їди. В цей час в шлунку та верхньому відділі кишківника не міститься їжі, і тому не виділяються травні соки.

Додавши магній в своє життя, ви дуже просто поліпшите його якість

 

06.03.2018