Як застосовувати Магнієве масло при випаданні та ламкості волосся, облисінні: докладна інструкція

Как применять Магниевое масло при выпадении и ломкости волос

Особливість магнієвого масла в тому, що в залежності від бажаного ефекту, використовувати його можна по-різному. Пояснюється це просто – магній бере участь в сотнях реакцій в нашому організмі.

Нагадаємо, як магнієве масло впливає на волосся:

Magnesium Oil:

  • посилюючи мікроциркуляцію, будить сплячі волосяні фолікули
  • відновлює мінеральний обмін та допомагає кальцію правильно засвоюватись
  • живить та відновлює цибулини, зміцнюючи волосся від коренів
  • стимулює та прискорює ріст при випаданні волосся та облисінні
  • відновлює структуру волосся після хімічного та термічного впливу

Отже, перевірені варіанти застосування Magnesium Oil для волосся при таких проблемах:

1. Від випадіння волосся та облисіння

Втирання хлориду магнію в шкіру голови сприяє притоку крові до волосяних цибулин, а також допомагає кальцію засвоїтися там, де це потрібно (в даному випадку це – волосся). Тому магнієве масло не тільки ефективно зміцнює волосся, а й стимулює їх зростання.

В результаті волосяні цибулини отримують необхідне живлення, а сплячі фолікули прокидаються. І вже через кілька тижнів регулярного застосування магнієвої олії починається активний ріст нового волосся.

Як застосовувати?

  • нанесіть масло на шкіру голови (приблизна кількість – 25-30 спреїв)
  • спочатку помасажуйте шкіру голови та розподіліть масло по довжині волосся
  • обмотайте голову рушником або надіньте шапочку
  • залиште масло на волоссі мінімум на 20-30 хвилин
  • вимийте голову спеціальними безсульфатнимі засобами з магнієм або звичними засобами для догляду за своїм волоссям

Як часто?

Как магниевое масло влияет на волосыВиконуйте масаж з магнієвим маслом як мінімум 3-4 рази в тиждень. Коли ви досягнете стійкого результату, олійку можна буде використовувати рідше – 1-2 рази в тиждень.

Під час втирання масла в шкіру голови відчувається тепло та легке пощипування. Це нормально, так і має бути – так проявляється дія магнію. При регулярному застосуванні організм звикає до цього, і пощипування зменшується.

2. При тьмяному, ослабленому, “не живиму” волоссі

Магній перешкоджає ламкості та січенню волосся, роблячи його сильним та блискучим по всій довжині. А за рахунок активного живлення тканин шкіри голови усуває проблеми, пов’язані з лупою.

Як застосовувати?

Розподіліть невелику кількість масла по всій довжині, а через 20-30 хв вимийте голову як звичайно.

Як часто?

Якщо волосся дуже пошкоджене, процедуру бажано проводити хоча б 2 рази в тиждень. Для підтримуючого догляду – достатньо раз в 7-10 днів.

3. Для захисту волосся та рівномірного тону при фарбуванні

Magnesium Oil активно застосовують і професіонали – при тонуванні та фарбуванні масло відновлює волосся і захищає його від шкідливих впливів. А за рахунок вирівнювання структури волосся ви отримаєте ідеально рівний тон.

Як і як часто застосовувати?

Просто додайте 2-5 спреїв Magnesium Oil в лужну маску перед нанесенням, а потім через кожні 7-10 днів перед миттям голови.

Коли чекати результату?

Magnesium Oil

Уже через кілька процедур покращиться загальний стан волосся та зменшиться випадіння. А через 2-3 тижні налагодиться обмін речовин всередині волосяної цибулини. Волосся увійде в стадію активного зростання, буде рости швидко та стане міцним, живим та блискучим. За рахунок інтенсивного живлення прокидаються сплячі цибулини, і починається ріст нового волосся – так званий «підпушок». І головне – вони стануть по-справжньому сильними та гарними.

Сяюче здоров’ям та красою волосся без ламкості та випадання – з магнієвим маслом це точно можливо. Просто бери, роби та насолоджуйся результатом!

19.05.2020