Магній для здоров’я ротової порожнини та зубів: роль та практичне застосування

Магний для здоровья ротовой полости и зубов

Захворювання порожнини роту та зубів сьогодні не рідкість. Лікування у стоматолога коштує дорого і не завжди допомагає зберегти гарну посмішку. Але ж більшість проблем можна вирішити, просто правильно доглядаючи за зубами. Наприклад, найважливішу роль для здоров’я зубів та ротової порожнини відіграє магній. Для чого він потрібен та як уникнути його нестачі?

 

Кальцій для міцних зубів, говорите?

«Що стосується міцності кісток та зубів, уявіть кальцій, як крейду, а магній, як суперклей. Магнієвий суперклей пов’язує та перетворює крейду в чудові зуби та кістки»

Б. Бурк, «Магній для здоров’я та омолодження»

Дослідження, проведене в Новій Зеландії, показало, що зуби, стійкі до карієсу, містять в середньому вдвічі більше магнію, ніж ті, що схильні до нього. Чому ж магнію, а не кальцію? Адже зустрічаючись з хворобами зубів, ми зазвичай шукаємо рішення проблеми в кальції. І помиляємося.

Справа в тому, що саме магній регулює правильне засвоєння кальцію.

В організмі ці мінерали грають роль антагоністів. Достатня кількість магнію утримує кальцій в зубах. А значить, захищає їх від карієсу та руйнування. Якщо ж магнію в організмі не вистачає, кальцій переходить з кісток та зубів в органи та м’які тканини, де відкладається у вигляді солей. Тобто стає не тільки даремним, а й навіть шкідливим.

А що на рахунок кровоточивості та запалення ясен?

Піклуючись про зуби, не забувайте і про ясна. Багато хто не приділяє їм уваги, обходячись просто пастою. Але ж ясна – основа, з якої ростуть та живляться зуби. Саме недостатня гігієна ротової порожнини приводить до гінгівіту, пародонтиту та – як наслідок – розхитування та випадіння навіть здорових зубів.

Справжньою сенсацією стало використання в стоматології природного магнію. Чому? Мінерал має неймовірні антибактеріальні та протизапальні властивості!

Магнієвий мінерал:

  • усуває запалення, біль та набряклість ясен
  • загоює слизову оболонку роту
  • пригнічує ріст шкідливих бактерій, відновлюючи нормальну мікрофлору ротової порожнини

Саме тому магнієві засоби по догляду за ротовою порожниною та яснами стають такими популярними. Це не тільки профілактика. Це реальний порятунок від:

  • пародонтиту та пародонтозу
  • кровоточивості ясен
  • набряклості та запалення ясен при вагітності.

Як же застосовувати магній для здоров’я зубів та ясен?

Регулярний прийом магнію знижує ризик вМагний для здоровья ротовой полости и зубовтрати зубів та покращує стан пародонту. Але як же приймати мінерал? Найкраще – локально. Так він не буде розподілятися по всьому організму, а відразу почне засвоюватися там, де він необхідний – в зубах та яснах.

Як цього добитися? Спробуйте сучасні магнієві засоби на основі природного магнію! Зміцнити емаль допоможе натуральна зубна паста «Magnesium Toothpaste» від Magnesium Goods, яка:

  • сприяє ремінералізації зубної емалі
  • зміцнює зуби, в тому числі під час вагітності та лактації
  • знижує чутливість
  • захищає від карієсу

Використовуйте профілактичну зубну пасту з магнієм, щоб корисні речовини всмоктувалися безпосередньо в емаль – для швидкого видимого ефекту. Вона натуральна, безпечна та оптимально підходить для щоденного застосування.

А щоб забути про запалення та кровоточивість ясен, обов’язково використовуйте додатково магнієвий концентрат «Magnesium Drops». Він дуже швидко знімає запалення, зменшує кровоточивість ясен, а також захищає від бактерій та стимулює місцевий імунітет.

Застосовуйте магнієві засоби для догляду за ротовою порожниною в комплексі та зробіть щоденний догляд за ротовою порожниною вдвічі ефективнішим.

Правильний догляд та природний магній від Magnesium Goods допоможе зубам залишатися міцними, а яснам – здоровими. І нехай ваша посмішка завжди буде сяючою!

11.07.2019