Магній в боротьбі за здорову шкіру дитини: лікування дерматиту, сухості та подразнень шкіри

Магний для кожи ребенка Magnesium Goods

Шкіра – це один з найголовніших органів людини, на якому лежить важлива функція – захист тіла з найперших днів життя дитини! По стану шкіри можна судити про здоров’я та самопочуття людини. Дитяча шкіра відрізняється від дорослої: її особливість в тому, що у немовляти вона має більш високу схильність до захворювань. На жаль..

Псоріаз, дерматит, дерматоз, екзема, акне є одними з найнебезпечніших та найнеприємніших шкірних захворювань як для дорослих, так і для дітей.

Дані захворювання є вираженням внутрішніх розладів в імунній системі людини. При даних діагнозах, в першу чергу, лікування повинно бути комплексним і сприяти налагодженню спільних функцій всієї імунної системи. Тобто простими словами, потрібно спрямувати зусилля не тільки на уражені ділянки шкіри, а й на весь організм, так би мовити – підтримати імунітет дитини, щоб він міг працювати без перебоїв. Так як шкірні прояви хвороби – це лише верхівка айсбергу, причина криється набагато глибше.

Як саме магній допомагає нам в боротьбі зі шкірними захворюваннями?

Все очевидно. Якщо магній незамінний мінерал для організму здорової людини, то для людини, яка зустрілася з хворобою – він подвійно цінний.

Основні корисні властивості магнію для шкіри:

  • беручи участь в імунних процесах, магній проявляє антистресову, протиалергічну, протитоксичну та протизапальну дії;
  • стимулює ферменти, що регулюють вуглеводний та енергетичний обмін;
  • знижує активацію нервових клітин, при впливі магнію на організм краще переносяться стресові ситуації і пригнічується депресія;
  • позитивно впливає на метаболізм, налагоджує обмін речовин;
  • проявляє потужний детокс ефект на шкіру та організм в цілому, що дуже важливо при шкірних захворюваннях;
  • покращує стан шкіри, усуваючи сухість та поліпшуючи її захисний бар’єр.

Магний для кожи ребенка 2

Лікування шкірних захворювань з магнієм: вже улюблені методи

При шкірних захворюваннях (атопічний дерматит, сухість, екзема) відчутний результат показують 2 прості магнієві засоби. Уже після перших застосувань ви будете спостерігати поліпшення стану вашого малюка.

Лікувальні магнієві ванни: курорт просто у ванній

Завдяки чистим іонам магнію, які містяться в магнієвих пластівцях, даний засіб має терапевтичний ефект на весь організм і на шкіру, зокрема. Магнієві ванни – це саме той засіб, який лікує.

Відчутні ефекти після першої процедури:

  • відновлення клітин зовнішнього шару шкіри – епідермісу;
  • антистресовий ефект – дитина краще засипає та міцніше спить;
  • заряд енергії на ранок;
  • поліпшення обміну речовин, виведення токсинів з організму.

Також варто відзначити, що важливим плюсом застосування магнієвих пластівців при шкірних захворюваннях є те, що їх не застосовують прямо на шкірі, а розчиняють у воді. Тому вони мають м’який, делікатний, абсолютно безпечний вплив на шкіру.

Дізнайтеся більше про роль магнію для здоров’я дитини.

Догляд за шкірою за допомогою спеціального магнієвого лосьйону

Магний для кожи ребенка 3Саме цей засіб є найкращим в боротьбі із сухістю шкіри, застосовуйте його після душу і ванни для зволоження шкіри. Секретом успіху даного лосьйону є той факт, що він проникає глибоко в тканини і лікує шкіру зсередини. А найголовніше, він відновлює її захисний бар’єр.

Регулярний та правильний догляд за шкірою за допомогою магнію допоможе значно зменшити інтенсивність загострень захворювання, і відповідно збільшити періоди спокою.

Спробуйте комплекс цих двох засобів в боротьбі зі шкірними захворюваннями, і вашого малюка не будуть турбувати свербіж та сухість. Підтримка, любов, правильний догляд – ось ті секрети, які допоможуть вашій дитині вести повноцінний, здоровий спосіб життя.

 

03.06.2019