Магній – енергія для життя

Магний - энергия для жизни фото

Коли улюблений гаджет розряджається, він подає сигнали, і ми ставимо його на підзарядку. Отримавши необхідну порцію енергії, пристрій знову працює безвідмовно. Практично те ж саме відбувається і з нашим організмом. Тільки його сигнали ми ігноруємо або трактуємо невірно. І замість того, щоб просто відновити енергетичний ресурс організму, ми насичуємо його таблетками. Ліки на короткий час усувають сигнали (симптоми), але не вирішують головної проблеми організму – дефіциту енергії.

Погане самопочуття, «іскорки в очах», болі в м’язах, втома, безсоння, депресія, зниження працездатності та розумової активності – так наш організм сигналізує нам про нестачу енергії. Заповнити її дефіцит допоможе магній. Чому саме магній?

Ще зі шкільних уроків біології ми знаємо, що універсальним та безвідмовним постачальником енергії в усі живі клітини нашого організму є АТФ. А ось що його синтез, тобто вироблення, безпосередньо залежить від наявності такого мінералу як магній – це практично нікому не відомо.

Нестача магнію різко знижує рівень АТФ в нашому організмі. Це призводить до дефіциту енергії на клітинному рівні, що в свою чергу негативно впливає на роботу всіх без винятку органів та систем. З’являється слабкість, головні та м’язові болі, проблеми з травленням та серцем. Наша нервова система не справляється зі стресами, ми стаємо дратівливими та втомленими. Волосся, нігті та зуби втрачають свою привабливість, оскільки кальцій, що надходить в організм не засвоюється через відсутність магнію. Не кажучи вже про опорно-руховий апарат, кістки та суглоби якого починають буквально «сипатися» на очах.

Підтримуючи виробку необхідного рівня АТФ,
магній безпосередньо впливає на енергетичний потенціал нашого організму та його стан в цілому.

Магній – це енергія клітин нашого організму. Додай енергію магнію в своє життя прямо зараз!

Рекомендовані препарати для підвищення розумових та фізичних сил:

 

17.05.2018