Магній в спорті – до високих результатів без стресів та болю

фото магний в спорте

Кожній людині необхідний магній, який не випадково називають мінералом життя. Саме він відповідає за продукцію енергії, нормальне проходження нервових імпульсів, синтез білка, правильну роботу імунітету. Магній лежить в основі трьох сотень біохімічних реакцій, від яких залежить повноцінне існування людини. Нестача цього мінералу загрожує серйозними проблемами – від остеопорозу та болю в м’язах до порушень серцевої діяльності.

Лінда Рапсон, керівник неврологічної клініки (Канада, Торонто):

«Обстежуючи людей, які скаржаться на судоми, крепатуру, хронічну втому, невралгічні болі, ми встановили цікавий факт. Практично у 70% таких пацієнтів спостерігається виражений дефіцит магнію. Виявилося, що достатньо компенсувати цей стан за допомогою місцевих магнієвих процедур – та неприємні симптоми чарівним чином зникають!»

Просто колосальною виявляється роль магнію в спорті. Потреба в ньому для людей, які відчувають підвищені фізичні та психоемоційні навантаження, ще більша. Під час тренувань та змагань атлети витрачають величезну кількість енергії, при цьому магній буквально вимивається з м’язів та кісток. Зрозуміло, що витрати необхідно якось компенсувати.

Грамотний режим та спеціальні біодобавки частково вирішують проблему, але не можуть ефективно впоратися з крепатурою після напружених фізичних занять або запобігти спортивним травмам. Якщо магнію недостатньо – спортсмен просто не зможе показати ті результати, на які розраховує. Не має значення ні графік тренувань, ні ентузіазм та внутрішні установки. Це саме той випадок, коли вище голови не стрибнеш.

Що залишається? Або знижувати планку, або дати своєму організму ту кількість магнію, яка дозволить розширити межі фізичних можливостей!

Як перемогти дефіцит магнію?

Говорити про правильно складений раціон, в який необхідно включати багаті магнієм продукти – просто смішно. Цей профілактичний напівзахід може бути рекомендований людям, які ведуть спокійний та розмірений спосіб життя, без особливих фізичних навантажень та стресів.

Спортсмени втрачають магній стрімкими темпами,
тому потребують його в ударних дозах.

Звичайний (оральний) прийом магнієвих препаратів довгий час був єдиним прийнятним варіантом. Однак цей спосіб малоефективний по ряду причин:

  • При надходженні через шлунково-кишковий тракт велика частина магнію просто виводиться з організму, не встигаючи потрапити в ціль. Крім того, магній, одержуваний орально, індивідуально діє на людей з різним обміном речовин, і в деяких випадках він банально не засвоюється.
  • Якщо мова йде про локальні проблеми (м’язи, суглоби, судинна сіточка), то краще зовнішніх магнієвих засобів з ними ніщо не впорається.
  • Слід пам’ятати про не завжди бажаний ефект питного магнію – послаблюючий.

Найбільш зручним та безпечним методом усунення магнієвого дефіциту є трансдермальний. Пов’язано це з тим, що магній здатний легко проникати через епідермальний бар’єр, накопичуючись в підшкірних депо – а потім транспортуватися до органів по мірі необхідності.

Більш детально про методи поповнення магнію читайте тут.

Картинка разогрев мышц перед тренировкой спортивным гелем

Які проблеми спортсменів вирішує магній?

Трансдермальний спосіб збагачення організму магнієм набув величезну популярність в світі, витіснивши на сьогоднішній день всі інші методики. В Європі та Америці ці революційні натуральні засоби використовуються для підвищення результативності тренувань, запобігання травм та якнайшвидшої спортивної реабілітації – як професійними атлетами, так і рядовими шанувальниками здорового способу життя. Дізнайтеся більше про роль магнія для суглобів та м’язів.

ЕФЕКТИВНІСТЬ СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

Нестача магнію призводить до того, що людина починає відчувати непереборну втому, яку неможливо ігнорувати навіть при дуже сильному бажанні. Зрозуміло, що спортсмени, які потрапили в полон магнієвого дефіциту, не здатні нарощувати свої результати. І навпаки: при підвищенні рівня магнію в організмі витривалість м’язів багаторазово збільшується. Прекрасне рішення для атлетів, які хочуть стати кращими!

ПРОФІЛАКТИКА СПОРТИВНИХ ТРАВМ

Фото профилактика спортивных травмРобота на досягнення високих спортивних результатів пов’язана з високим ризиком травматизму. Ушкодження зв’язок, суглобів, м’язів не просто доставляє муки спортсмену – вони заважають рухатись вперед. Найчастіше – змушує вдаватися до сильнодіючих (і не завжди безпечних!) медичних препаратів. І навіть до хірургічного втручання, що вимагає довгої реабілітації.

Тренери в Європі та США прийшли до висновку, що трансдермальне насичення магнієм – найкраща профілактика спортивних травм. Регулярні процедури з використанням засобів лінійки Magnesium Goods підвищують еластичність тканин. Вони збільшують їх силу та витривалість, запобігають запаленню, буквально «стирають» втому. У підсумку – перешкоджають можливому пошкодженню.

СПОРТИВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Фото спортивный масажСпортивний масаж – найбільш звичний спосіб зняти м’язову напругу під час змагань. Він доводить свою ефективність тисячі років, з часів перших Олімпійських ігор. Але що станеться, якщо звичайний зігріваючий гель замінити масажним засобом магнієвої лінійки? Така процедура не просто усуне втому та біль – вона поверне сили, допоможе практично моментально поповнити запаси енергії, знизить ризик випадкового травматизму.

Реабілітолог, викладач кафедри реабілітації ЧНТУ, засновник школи Масажної Майстерності – В’ячеслав Іванович Титаренко:

«У процесі роботи з важкоатлетами я переконався, що відновлювальний масаж з магнієвим маслом або гелем в разі травми дозволяє їм швидше повернутися в форму. За рахунок поліпшення кровопостачання відбувається швидке розсмоктування рубцевої тканини, зменшується набряклість, відновлюються пошкоджені м’язові волокна. Більше того – суглоби та зв’язки отримують додаткову еластичність. Після відновлення тренувань спортсмени практично відразу повертаються до своїх останніх результатів – та навіть підвищують їх».

КРЕПАТУРА

Біль та тремтіння натруджених м’язів – результат дії молочної кислоти та інших токсинів під час різкого збільшення фізичних навантажень. Найкращим захистом в цьому випадку стане магній. Чим вище його рівень в організмі, тим менше відчувається дискомфорт та больовий синдром. Магній відповідає за детокс м’язів, граючи роль своєрідного буфера для шкідливих речовин, що виробляються. Тут розслаблююча ванна з Магнієвими пластівцями – це найкраще, що можна зробити для себе після насиченого тренування.

Використання магнієвих засобів – показник професіоналізму

Кожен спортсмен потребує наставника, який зуміє мотивувати його на завзятий рух до успіху. Ретельно підібраний тренерський склад – «золотий фонд» будь-якого модного фітнес-центру або спортивного клубу. Це еліта, професіоналізм якої не може бути піддано сумніву. Грамотний тренер зацікавлений в тому, щоб його підопічні:

  • вдосконалювали свої навички, домагаючись стабільно високих результатів;
  • могли успішно витримувати підвищені фізичні та психоемоційні навантаження, не завдаючи шкоди здоров’ю;
  • якомога швидше відновлювалися після спортивних травм та стресів змагального періоду.

Картинка разогрев мышц перед тренировкой спортивным гелем

Використання західними тренерами таких засобів, як Magnesium Goods, спрямоване саме на досягнення перерахованих результатів. Трансдермальне збагачення організму магнієм показує неймовірну ефективність! Можливості, які відкриваються перед спортсменами завдяки магнію, стали яскравим стимулом для вдосконалення фізичної культури в США та країнах Європи.

На вітчизняному ринку засоби Magnesium Goods тільки починають набирати популярність. Втім, експерти вже говорять про справжню «бомбу», здатну змінити розстановку сил на спортивній арені. Без перебільшень:

Рекомендація трансдермальних магнієвих засобів сучасному спортсмену – кращий показник професіоналізму його тренера.

 

06.03.2018