Роль магнію в організмі людини

Фото роль магния для человеческого организма

Кожна клітина нашого організму залежить від магнію. Достатня кількість елементу забезпечує безперервність біохімічних реакцій, що відповідають за життєдіяльність всіх органів та систем. Магній необхідний для природних процесів метаболізму та ділення клітин. Забезпечуючи невпинний синтез АТФ та білка, біогенна речовина підтримує функціонування всього організму. Завдяки йому ми здорові, життєрадісні та виглядаємо привабливо.

Магній для серця та судин

Відомий американський професор та дієтолог Р. Дж. Вільямс у своїй книзі «Харчування як засіб від хвороб» підкреслює особливу небезпеку дефіциту магнію. На його думку, недостатня кількість елементу призводить до серцево-судинних захворювань та інфарктів. У той час як регулярне надходження магнію знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань в 2,5 рази!1 Численні дослідження американських та європейських вчених не тільки підтверджують цю цифру, а й вказують на обернено пропорційний взаємозв’язок між рівнем магнію в організмі та кількістю патологій. Визначаючи вміст елементу в серцевому м’язі пацієнтів, які померли від інфаркту, і жертв нещасних випадків, американські вчені встановили – в пошкодженому міокарді міститься на 42% менше магнію, ніж в здоровому серці2 А роботи засновника вчення про стресові стани Ганса Сельє доводять незамінність магнію в профілактиці атеросклерозу. Ще в 1958 році в своїх експериментах він довів необхідність елементу для регулювання рівня холестерину – важливий фактор розвитку атеросклерозу.

Магній – джерело енергії та психоемоційного здоров’я

АТФ, необхідний для підтримки енергії живих клітин, синтезується завдяки наявності магнію. У разі його дефіциту погіршується не тільки загальний стан організму, а й функції нервової системи. Вона не може протистояти навантаженням та стресам, що призводить до дратівливості, хронічної втоми, головного болю, судом та безсоння. Підтвердження тому дослідження канадських учених за участю 100 добровольців – дорослих чоловіків, які страждають від хронічної втоми, депресій та нервових розладів. Регулярне застосування магнію всього за 10 днів позбавило їх від неприємних симптомів, 87 осіб із 100 відзначили помітне поліпшення загального стану, настрою та підвищення працездатності.3

Роль магния в организме человека картинка

Магній для міцних кісток та зубів

Доктор медицини Сюзен Е.Браун робить особливий акцент на ролі магнію в організмі. Проведені нею дослідження підтверджують всім відомий факт – необхідний кісткам та зубам кальцій не засвоюється без магнію. У своїй книзі «Здорові кістки – здорове тіло» Сюзен Е. Браун вказує на цікаву особливість взаємозв’язку двох біологічно важливих елементів. Кальцій та магній сприяють виробленню паратіроідного гормону та кальцитоніну, які забезпечують здоров’я та міцність кісток та зубів.4 У той час як дефіцит магнію призводить до вимивання кальцію з організму – наші кістки та зуби руйнуються як картковий будиночок.

Дізнайтеся докладніше про взаємодію кальцію та магнію.

Магній та детоксикація організму

Навіть найефективніші харчові добавки та дієти не здатні очистити організм від токсинів та шкідливих речовин так, як це робить магній. Стимулюючи вироблення специфічних ферментів детоксикації, він допомагає активізувати природний метаболізм та синтез білків, що відповідають за утилізацію продуктів розпаду. А беручи участь в синтезі АТФ, магній допомагає виробляти необхідну для детоксикації клітин організму енергію.

Магній для шкіри, волосся та нігтів

Хочете виглядати привабливо? Забезпечте свій організм магнієм – радять косметологи, дерматологи, трихологи та оніхологи. І найкраще це робити трансдермально, щоб забезпечити 100% засвоюваність корисного елементу та отримати від його застосування максимальну користь. Спрямований вплив магнію дозволить поліпшити кровообіг, живлення та дихання ослабленої шкіри, волосся та нігтів. Магній допоможе нейтралізувати негативні наслідки стресів та активізує природні процеси регенерації та відновлення на клітинному рівні. Для досягнення цих ефектів відмінно підходять теплі ванни, душ та процедури масажу. Розігріваючи нашу шкіру та готуючи її до трансдермального застосування магнію, вони забезпечать максимальне проникнення корисного елементу всередину організму.

Роль магнію в організмі

Біологічна роль та важливість магнію для нашого організму сформована історично. Адже в період зародження та формування життя на Землі, склад океану був переважно хлоридно-магнієвим комплексом. А що закладено на генетичному рівні, того не скасуєш і не заміниш. Саме тому магній життєво необхідний нашому організму на клітинному рівні. Щодня в організм дорослої людини має надходити близько 300 – 500 мг чистого магнію. Дуже бажано використовувати для цього саме трансдермальний метод надходження, опираючись на застосування магній хлориду – біологічно природного для нашого організму з’єднання, яке засвоюється на 100% і повністю заповнює дефіцит магнію.

Источники:

  1. «Питание как средство от болезней» Р. Дж. Вильямс
  2. Материалы Конгресса миокардиологов, 1970 год.
  3. Борис Бочаров, журнал “Будь здоров!” №6, 2001г.
  4. «Здоровые кости – здоровое тело» Сюзен Е. Браун

 

03.03.2018