Магній для дітей: причини дефіциту, симптоми, методи поповнення.

дети-баннер-фото 1-1

Для батьків важливий повноцінний розвиток малюка. Правильне формування психоемоційного та фізичного здоров’я є запорукою успіху в дорослому житті. Є кілька ключових компонентів здоров’я, які задовольняють базові потреби організму. Один з них – магній.

Гіперактивність у дітей

Дефіцит магнію є прямою причиною багатьох неврологічних розладів у дітей. Його можна визначити за кількома яскравими ознаками: гіперактивність, погана концентрація уваги, неспокійна поведінка, емоційна нестійкість, агресія та дратівливість. Подібні проблеми можна усунути простим та ефективним способом – поповнити дефіцит магнію.

Дізнайтеся більше про вплив магнію на нервову систему.

Дитячий дерматит

Шкірні захворювання у дітей – поширене явище. Дитячий організм більш чутливий до інфекцій та інших грубих факторів зовнішнього середовища. Найбільш поширені з них – це алергія та дерматит. Причиною виникнення дитячого дерматиту можуть стати будь-які зовнішні чинники: штучне харчування, підгузники, миючі засоби, домашні улюбленці та інфекції. Незалежно від причини походження, будь-який дерматит супроводжується лущенням та сухістю ніжної дитячої шкіри.

Натуральні магнієві засоби для зовнішнього застосування допоможуть впоратися з безліччю шкірних проблем. Магній бере участь в метаболізмі клітин, процесах детоксикації, побудові захисного бар’єру шкіри, а також усуває запальні процеси.

Засвоєння кальцію у дітей

Не багатьом відомо, що засвоєння кальцію у дітей безпосередньо залежить від рівня магнію в організмі. Здорова клітина має високий рівень магнію і низький рівень кальцію. Якщо магній не вживається з кальцієм, це принесе набагато більше шкоди, ніж користі.

«Що стосується міцності кісток та зубів, уявіть кальцій, як крейду, а магній, як суперклей. Магнієвий суперклей зв’язує та перетворює крейду в чудові зуби та кістки».

B.Bourke “Magnesium for Health and Rejuvenation”

Насичуючи організм магнієм коригується засвоєння кальцію, особливо цінного для здоров’я дітей.

Дізнайтеся більше про взаємозв’язок кальцію та магнію.

Причини дефіциту магнію у дітей

Основні причини дефіциту магнію у дітей наступні:

 • Харчові продукти не забезпечують необхідний рівень магнію.
 • Продукти, які полюбляють діти, мають шкідливий склад: часто з додаванням барвників та інших шкідливих інгрідієнтів.
 • Діти не отримують необхідні мінерали та вітаміни. Це загрожує кишковими розладами та неврологічними проблемами.
 • Харчові добавки, що рекомендуються лікарями, важко засвоюються. Їх компоненти не адаптовані для засвоєння дитячим організмом.

Також дефіцит магнію у дітей може спостерігатися при фізичному та розумовому навантаженні, стресі, психоемоційному напруженні (наприклад, якщо дитина відвідує школу з посиленою підготовкою або займається спортом).

дети баннер фото 3

Методи поповнення організму магнієм

Доведено, що найбільш безпечним та ефективним способом поповнення магнієвого дефіциту є трансдермальний метод, тобто насичення магнієм через шкіру.

Переваги засобів від Magnesium Goods:

 • 100% засвоєння (в порівнянні з магнієм в таблетках)
 • 100% натуральні
 • Гіпоалергенні
 • Не мають протипоказань

Що найкраще підійде для дітей?

 • Магнієві ванночки з магнієвими пластівцями

Під час прийняття таких ванн, організм через шкіру отримує рівно ту кількість магнію, яка йому необхідна в даний момент.

Перші ванни з Magnesium Flakes:

 • заспокоюють збуджену дитину перед сном
 • захищають шкіру від опрілостей та подразнень
 • швидко відновлюють зону ушкоджень
 • усувають місцеві реакції від укусів комах
 • Зволоження шкіри магнієвим кремом.

Дитяча шкіра потребує регулярного зволоження. У цьому матусям допоможе Magnesium Lotion з вмістом магнію. Це найбільш м’який спосіб поповнення магнію та зволоження сухої або подразненої шкіри.

Природний Magnesium Goods – кращий друг вашого малюка, здатний підтримувати його здоров’я та силу!

баннер дети картинка

 

01.02.2018