Магній для здоров’я м’язів та суглобів

Вас турбують болі в м’язах або суглобах, втомлюється спина або дошкуляють судоми? А ви впевнені, що отримуєте достатньо магнію? Адже саме цей мінерал безпосередньо пов’язаний зі здоров’ям нашого опорно-рухового апарату. Дізнайтеся про роль магнію для суглобів, зв’язок і м’язів, а також про те, як заповнити його нестачу в організмі!

Прийнято вважати, що за міцність нашого опорно-рухового апарату відповідає кальцій. Але це не зовсім так. Для правильного засвоєння йому необхідний магній. В організмі вони врівноважують один одного. Якщо концентрація магнію в крові і органах достатня, то кальцій засвоюється там, де потрібно – в кістках і зубах. Якщо ж магнію в тканинах мало, то кальцій швидко виходить з кісток і накопичується в суглобах, зв’язках, судинах, ускладнюючи їх роботу. Таким чином, кальцій без магнію не тільки марний, але навіть і небезпечний. Детальніше про Ca і Mg читайте тут!

Навіщо магній нашим суглобам та спині?

 • допомагає засвоюватися кальцію, він робить наші кістки міцними, захищає від остеопорозу та руйнування суглобів
 • ефективно розслаблює всі м’язи організму, тому незамінний для лікування судом та м’язових спазмів
 • магнієве масло та гель мають протизапальний та протинабряковий ефекти, чим суттєво полегшують болі в суглобах
 • зміцнює та розігріває м’язи перед тренуваннями, робить їх більш витривалими
 • допомагає відновитися після фізичних навантажень, полегшує крепатуру

Тому магній життєво важливий як для профілактики, так і для лікування будь-яких проблем з суглобами або спиною.

Але як же набрати необхідну кількість мінералу? З продуктів? Навряд чи це можливо. Доведено, що з їжею засвоюється не більше 50% магнію. Та й за останні сто років в овочах та злаках його стало в 10 разів менше.

Який магній для суглобів кращий?

Найпопулярніший та найзвичніший для нас метод отримання магнію – таблетки та вітаміни. Їх можна знайти в будь-якій аптеці або магазині біодобавок. Але мало хто знає, що:

 • з них засвоюється трохи більше половини від вмісту магнію (в залежності від форми)
 • часто викликають послаблюючий ефект
 • через погане кровопостачання суглобів лише мізерна частина мінералу потрапить туди, де він необхідний.

На щастя, є ще один шлях. Магній трансдермально або через шкіру. На думку дослідників, це найефективніший та найбільш метод насичення організму безцінним мінералом. Чому?

 • через шкіру магній засвоюється на 100%
 • в разі суглобових захворювань локальне застосування магнієвого масла або гелю на 100% ефективніше, ніж вживання таблеток
 • немає проносного ефекту (так як макроелемент потрапляє в кров, минаючи шлунково-кишковий тракт)
 • немає ризику передозування

Посилити ефект магнієвих засобів і прискорити засвоєння мінералу можна за допомогою теплої ванни або масажу. А для спортсменів оптимальні спеціальні гелі для суглобів, які втираються перед тренуваннями на потрібні ділянки тіла.

Трансдермальний магній – must have для профілактики та лікування будь-яких проблем з опорно-руховим апаратом. Додайте енергію магнію в своє життя, щоб зберегти спину здоровою, а тіло молодим!

МАГНІЄВІ ЗАСОБИ ДЛЯ СУГЛОБІВ, МЯЗІВ ТА СПИНИ

27.11.2018