Прості методи підвищення рівня всмоктування магнію через шкіру

Методы-лечения-фото 01

Трансдермальне застосування – найефективніший метод засвоєння магнію нашим організмом. Продукти харчування з високим вмістом магнію, таблетки та вітаміни на його основі лише на 50% компенсують дефіцит необхідного нам елементу. У той час як магнієве масло, гель або крем, нанесені на шкіру, забезпечують безперешкодне проникнення магнію в кровотік та тканини організму. А правильно обрана ділянка тіла для нанесення засобів, та методика їх застосування дозволяють значно поліпшити та прискорити цей процес.

Місце має значення

Шкіра людини неоднорідна за своєю структурою.

  • Найніжніша шкіра розташована на внутрішній поверхні рук та стегон, в пахвовій впадині, на нижній частині живота та мошонці.
  • Більш груба шкіра покриває лікті, коліна та ступні ніг.
  • Вразлива шкіра знаходиться на шиї, в зоні декольте, на грудях, кистях рук та сідницях.

Найкращою здатністю до абсорбції мають ділянки тіла з ніжною та вразливою шкірою. Забезпечені розгалуженою сіткою кровоносних судин, вони сприйнятливі до зовнішнього впливу та забезпечують хороше всмоктування іонів магнію в наш організм. Але проблема в тому, що ніжна та вразлива шкіра дуже чутлива та безпосереднє нанесення засобу на ці ділянки тіла, може викликати неприємні відчуття (поколювання, печіння) або, в окремих випадках, індивідуальну алергічну реакцію організму. Тому при наявності локальних проблем (наприклад, біль в коліні, венозна сітка) наносити потрібно локально – прямо на проблемне місце. А для максимально швидкого відновлення рівня магнію в організмі, на думку авторитетного американського доктора, найкраще підійдуть – стопи)

Магній – через стопи!

Директор Міжнародної медичної асоціації “Veritas”, іглотерапевт Марк Сіркус вважає, що найкраще іони магнію проникають через стопи ніг1. Їх шкіра унікальна – незважаючи на свою зовнішню грубість, вона має дуже хороше кровопостачання, лімфовідтік, іннервацію та велику кількість потових залоз. Завдяки їм препарати на основі магнію миттєво проникають в кровотік та тканини й заповнюють магнієвий дефіцит організму.

Методи трансдермального застосування магнієвих засобів

Посилити ефективність процесу проникнення іонів магнію через шкіру допоможуть також методики використання засобів, а саме дія тепла, масажу та води. За своїм впливом на шкіру людини тепло, масаж та ванни дуже схожі. Вони сприяють посиленню кровотоку, допомагають розкрити потові та сальні залози, що покращує й прискорює всмоктування мінералів в середину тканин.

Прості та перевірені методики:

  • Загальна тепла ванна з Magnesium Flakes. Посилити ефект можна наступним нанесенням магнієвого масла, гелю або крему на шкіру.
  • Тепла ножна ванночка з Magnesium Flakes. Посилити ефект можна нанесенням магнієвого масла на стопи.
  • Розслабляючий загальний масаж або масаж стоп з Magnesium Oil / Magnesium Gel.
  • Інтенсивні розтирання з Magnesium Oil / Magnesium Gel конкретних ділянок тіла перед заняттям спортом для більш безпечних та продуктивних тренувань.

Якщо ми говоримо про заняття спортом, то найкращий ефект дає нанесення магнієвого масла або гелю безпосередньо на місця впливу. Це підготує м’язи до навантаження та дозволить уникнути розтягнень й болю. А завдяки розігріву під час тренування ефект від нанесення засобу буде максимальним. Тому використовуйте магнієві препарати, якщо хочете схуднути або зробити м’язи більш сильними та витривалими.

Таким чином, найшвидший результат щодо подолання магнієвого дефіциту дає нанесення магнієвого масла прямо на шкіру стоп. Поліпшити всмоктуваність магнію допомагає тепло, масаж та ванни. Комбінуючи ці методи з оральним застосуванням безпечних препаратів магнію, можна домогтися найкращого терапевтичного ефекту. Але не слід забувати про те, що універсальної диво-методики, яка підходить абсолютно всім, не існує. Організм кожної людини має свої особливості. Тому обирати засоби з магнієм та метод їх застосування необхідно індивідуально, грунтуючись на власному досвіді та відчуттях.

  1. Sircus M. Transdermal Magnesium Therapy. 2nd Edition, – 2011.
  2. The Magnesium Miracle, 2017, By Dr. Carolyn Dean M.D., N.D.

 

02.02.2018