Лікувальна косметика made in Ukraine, готова до конкуренції на світовому ринку

Лечебная косметика made in Ukraine, готовая к конкуренции на мировом рынке

Як український бренд лікувальної косметики з магнієм вийшов на світовий ринок? Екобіз обрала місією – допомогти людям стати здоровішими та щасливішими. Метою – довести, що made in Ukrainе може бути символом високих стандартів якості.

Чому магній?

Не дивно, що компанія Екобіз взяла за основу для лікувальної продукції, магній. Він лікує та відновлює шкіру, судини, суглоби, м’язи. Весь організм відгукується на його благотворну дію: зникає нервозність та тривожність, проходить втома та з’являється енергія. І все це не слова, а результати медичних досліджень та відгуки споживачів.

Безкомпромісна якість

Виробництво Екобіз сертифіковано міжнародним стандартом GMP. Це значить, що те, що ви прочитаєте на етикетці – правда, і вміст принесе вам тільки користь.

Українська земля славиться своїми багатствами. Одне з них – це найглибше джерело магнієвого мінералу у світі (глибиною 2,5 км). Виробництво Екобіз знаходиться поблизу від джерела, що дозволяє зберегти та посилити його лікувальну дію.

Природна лікувальна косметика – новий тренд

Сучасна людина, що зустрiчається з проблемами зі здоров’ям, спробувала всі можливі лікувальні засоби. І стало ясно, що ненатуральні, синтетичні препарати одне лікують, а інше калічать. Органічно і природно відновлювати людський організм здатні лише природні компоненти. Адже люди – частина екосистеми. Тому еко косметика – актуальна та ефективна.

На зв’язку зі споживачем

Компанія Екобіз робить ставку на 100% натуральну сировину та діалог зі споживачем. Чуйно реагуючи на проблеми і потреби людей.

В результаті співпраці з кваліфікованими фізіотерапевтами, реабілітологами та косметолагами народжуються нові рецепти все більш ефективних засобів для краси та здоров’я.

Компанія пропонує свої виробничі потужності для контрактного виробництва (під private label) тим, хто також хоче поширювати продукцію гідної якості з користю для здоров’я.

Кращі фармацевтичні компанії та аптечні мережі, санаторно-курортні та медичні установи, СПА салони вже користуються продукцією Екобіз. Крім того, компанія розширюється географічно – української лікувальною косметикою користуються вже в 9 країнах. Причина такої експансії проста – якість, ефективність та натуральність продукції. Так як турбота про якість продукту – це турбота про людей, які ним користуються.

Експерти краси та здоров’я Magnesium Goods стверджують: «Ми створили унікальні препарати для сучасних та активних людей, які прагнуть завжди добиватися поставлених цілей, бути щасливими і відмінно виглядати».

Made in Ukraine – це круто!

24.08.2019