FAQ’s / Відповіді на найпоширеніші запитання від вас

 • Що таке RDI/RDA або яка добова норма магнію?

  Під RDI / RDA розуміють щоденну потребу людини у вітамінах та мікроелементах. Добова норма магнію становить 320 мг для жінок і 420 - для чоловіків. Але важливо пам'ятати, що під час активного росту організму, при стресі, хвороби або інтенсивних фізичних навантаженнях потреба в мінералі різко зростає. Наприклад, спортсменам потрібно отримувати майже вдвічі більше мікроелемента.

  Детальніше про добову норму магнію.

 • Які продукти багаті магнієм?

  Найбільше магнію міститься в рослинній їжі. Основні джерела мінералу - горіхи, насіння і злаки. Лідерами за змістом магнію є рисові висівки, а також насіння гарбуза і кунжуту. Такі продукти обов'язково повинні входити в меню. Але при складанні раціону потрібно враховувати, що з харчуванням магній засвоюється в кращому випадку на 50%.

  Дізнайтеся більше про зміст магнію в продуктах.

 • Як визнячити свій рівень магнію?

  МАГНИЙ - мікроелемент,
  вміст в організмі якого становить понад 0,005% маси тіла.

  Чи визначається дефіцит магнію за аналізом крові?

  99% магнію в організмі людини знаходиться всередині клітин (70% - в кістках та хрящовій тканині; 30% - в м'язах та серці), тому вміст іонів мінералу в плазмі крові відображає стан 1%, який залишився. Рівень магнію в сиворотці може зберігатися в нормальних межах навіть при зниженні загальної кількості магнію в організмі до 20%! І в разі зниження рівня магнію в крові (гіпомагніємія), мова йде про катастрофічний стан організму, що може привести до необоротних наслідків. І наш організм зберігає цей життєво важливий 1%, як зіницю ока. Тому, визначати рівень магнію за аналізом крові не інформативно.

  Більш вірогідним вважається визначення магнію в еритроцитах, у волоссі та нігтях. Найбільш зручним, простим та достовірним методом є аналіз вашого самопочуття, пошук симптомів, що свідчать про нестачу магнію. А швидко та просто це можна зробити за допомогою спеціального тесту.

 • Як краще відновлювати магній в організмі: через шкіру чи орально?

  Найефективніший метод поповнення магнію - трансдермальний, тобто через шкіру. Наприклад, за допомогою розслаблюючих ванн і розтирань маслом або гелем. В цьому випадку мінерал вбирається швидко і на 100%, минаючи шлунково-кишковий тракт і не викликаючи проносного ефекту. Якщо ж брати магній орально, він буде засвоюватися не більше ніж на 60%.

  Дізнайтеся більше про методи поповнення магнію в організмі.

 • В яких випадках краще застосовувати магній орально?

  Хоча оральний метод поповнення магнію по швидкості та ефективності поступається трансдермальному, в деяких випадках саме він буде більш доречний. Наприклад, для зміцнення імунітету або при серцево-судинних захворюваннях.

  Більш детально про оральний метод поповнення магнію.

 • Як підвищити рівень всмоктування засобу через шкіру?

  Щоб прискорити і поліпшити засвоєння магнію організмом, потрібно просто вибрати правильний ділянку для нанесення засобу. На думку лікарів, оптимально для цього підходить шкіра стоп, так як вона добре постачається кров'ю і має велику кількість потових залоз. Також посилити всмоктуваність магнію допомагають масаж і вплив теплої води (під час загальних і місцевих ванн).

  Більш детально про те, як посилити проникність магнію.

 • Чи є протипоказання до застосування магнієвих препаратів Magnesium Goods?

  Уникайте потрапляння магнієвих засобів для зовнішнього застосування на слизові оболонки шкіри, в очі nf ніс, так як це може призвести до подразнення.

  За деякими даними, застосування магнієвих препаратів на пошкоджену шкіру та рани дає потужний терапевтичний еффект. Незважаючи на це висока концентрація солей може призвести до досить дискомфортних відчутів. Якщо у вас досить суха, чутлива або пошкоджена шкіра ми наполегливо радимо вам почати з магнієвих ванн, щоб шкіра встигла відновитися та стала менш чутливою до високої концентрації магнію в олії чи гелі.

  Протипоказаннями до застосування є: захворювання в гострій формі, онкологічні патології. При внутрішньому застосуванні - також захворювання органів травлення в гострій формі.

 • Чи можна застосовувати магнієві препарати Magnesium Goods вагітним?

  Не просто можна, а потрібно, так як потреба в магнії при вагітності зростає.

  При вагітності важливо не тільки максимальна користь від препаратів, а й їх безпека. З цієї точки зору засоби Magnesium Goods відповідають всім вимогам.

  Більш детально про Роль магнію при вагітності.

 • Чи можна використовувати магнієві препарати ТМ Magnesium Goods дітям?

  Авжеж! Улюблені (батьками та їх дітьми) магнієві ванни з Magnesium Flakes успішно застосовуються для дітей з 6 міс. Вони не тільки безпечні, а також мають високі терапевтичні ефекти та можуть заспокоїти навіть самих гіперактивних малюків.

  Дізнайтеся більше про роль магнію для дітей.

 • Я спортсмен. Який оптимальний засіб підійде для мене найкраще?

  Для спортсменів особливо важливо насичувати магнієм м'язи та суглоби. Це пов'язано з тим, що під час тренувань рівень мікроелементу різко падає через підвищене потовиділення та пошкодження м'язових волокон. Оптимально для насичення мінералом підходять гель або масло. Вони впливають локально на конкретні ділянки тіла та дають більш швидкий та помітний ефект саме там, де потрібно. Гель добре розігріває м'язи та готує їх до навантажень. А після тренування - масаж з магнієвим маслом або ванна з пластівцями - це не тільки релакс, а й відновлення всього організму. Також магній трансдермально надає потужний детокс-ефект та покращує метаболізм.

  Дізнайтеся більше про роль магнію для спортсменів.

 • Чому я відчуваю пощипування, застосовуючи магнієву олію чи гель?

  Деякі люди, особливо з чутливою або сухою шкірою, відчувають легке пощипування або навіть подразнення, застосовуючи Магнієву олію або гель. Це цілком нормально і пояснюється високою концентрацією природного магнію хлориду. Відчуття також залежать від кількості препарату, що застосовується, зони нанесення та стану шкіри.

  Багато з тих, хто мають такі відчуття, відзначають, що вони зменшуються при подальшому постійному використанні засобу, що пояснюється відновленням захисних функцій шкіри і її цілосності.

  Для людей з надчутливою або пошкодженою шкірою рекомендовано застосовувати більш м'які методи трансдермального насичення магнієм - це загальні або ножні ванни з Magnesium Flakes та зволоження спеціальним кремом для чутливої та дитячої шкіри Magnesium Lotion.

 • Чи потрібно змивати/витирати магнієве масло/гель після застосування?

  Це питання особистих відчуттів. Більшість іонів магнію проникає протягом 20-30 хвилин після нанесення на шкіру. Таким чином, Ви спокійно можете змити або витерти залишки, якщо в цьому є необхідність.

  Варто мати на увазі, що чим більше засобу Ви наносите, тим більша ймовірність того, що Вам захочеться його змити / витерти. Ми рекомендуємо просто розподілити його на іншу ділянку тіла.

 • Чи можна використовувати магнієві засоби тварин і домашніх вихованців?

  Магній для тварин відіграє таку ж важливу роль, як і для людей.

  Клініки ветеринарної медицини по всьому світу використовують магнієві препарати для ефективного вирішення багатьох проблем, починаючи від догляду за шкірою та шерстю, закінчуючи серією анти-маститних та суглобових препаратів.

  З цією метою компанія Екобіз розробила серію спеціалізованих зоо-косметичних препаратів та добавок до харчування на основі мінерально-магнієвого комплексу ТМ VETBALZAM www.vetbalzam.com.ua