Як зберегти здоров’я та спокій в сезон ГРВІ та КАРАНТИНУ

Как сохранить спокойствие

Весна – непростий час для нашого організму. Холод, дефіцит сонця та вітамінів послаблюють його, роблять уразливим до інфекцій. Тому в кінці зими – початку весни зростає ризик ГРВІ. Саме в цей час особливо важливо допомогти організму залишатися здоровим. І мінімум, що ви можете для цього зробити – продовжувати насичувати організм магнієм.

Чому магній?

  • ДОПОМАГАЄ ПРОСЛАБИТИ ВПЛИВ РУЙНІВНОГО СТРЕСУ

Магній життєво необхідний організму при будь-яких стресах. Справа в тому, що при інтенсивних фізичних та психоемоційних навантаженнях організм інтенсивно витрачає запаси мінералу. Це призводить до магнієвого дефіциту, який не тільки підсилює прояви стресу, а й призводить до ряду дуже негативних для здоров’я наслідків. Виникає замкнуте коло, і розірвати його можна тільки регулярним прийомом мінералу.

Детальніше про зв’язок магнієвого дефіциту та стресу читайте тут!

Магній розслабляє нервові клітини, знімає тривожність та дратівливість. Регулярний прийом мінералу допоможе вам міцніше спати вночі, а вдень відчувати себе більш спокійним. Зараз, в сезон ГРВІ, під час карантину, пов’язаного з коронавірусом, це особливо важливо. Те, що через карантин безліч людей виявилося позбавленими звичного способу життя, роботи та стабільності, а ЗМІ не перестають нагнітати паніку, вже само по собі призводить до стресу у всіх, і навіть у дітей. Тим більше, що хвилювання тав тривога, пов’язані зі страхом захворіти, можуть нашкодити здоров’ю ще сильніше, ніж самі хвороби. Тому приймайте магній і зберігайте спокій.

  • БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИРОБНИЦТВІ ЕНЕРГІЇ

Магній бере участь в синтезі молекули АТФ – основного джерела енергії всіх клітин та систем організму. АТФ утворюється з глюкози в процесі складного ланцюжка хімічних реакцій – циклу Кребса. І магній – один з мінералів, необхідних для здійснення цього ланцюжка. Якщо його не вистачає, цикл буде недостатньо ефективним, а це призведе до порушення метаболізму в усьому організмі.

Таким чином, магній допомагає виробляти енергію, необхідну для будь-яких процесів в організмі – від детоксу до боротьби з вірусами. Навіть коли ми спимо, наше тіло витрачає енергію. І щоб поповнити її, необхідний магній.

  • ЗАХИЩАЄ ІМУНІТЕТ

Магній бере участь в утворенні інтегринів – особливих молекул, які реагують на сигнали імунної системи. При виникненні загрози вони накопичуються навколо вогнища зараження та блокують поширення інфекції по організму. Тому ранньою весною, коли є високий ризик захворіти на вірусну інфекцію, регулярний прийом магнію особливо важливий.

Як приймати магній?

Магній – один з небагатьох елементів, які потрібно приймати ПОСТІЙНО. Про це вам скаже будь-який поважаючий себе нутриціолог. Магній не накопичується в організмі, а під час стресів, хвороб та підвищених навантажень потреба в ньому зростає в рази. Щоб уникнути небезпечного дефіциту магнію, мінерал потрібно приймати щодня.

Яку ж форму магнію вибрати?

  • ДЛЯ СПОКОЮ

Щоб впоратися зі стресом, магній найкраще застосовувати трансдермально, у вигляді розслаблюючих магнієвих ванн. Через шкіру мікроелемент засвоюється краще і швидше, а тепла вода додатково заспокоює та розслабляє. Щоб забути про проблеми та тривоги, спробуйте ванни з магнієвими пластівцями «Magnesium Flakes». Це буде найбільш корисною процедурою для кожного члена сім’ї!

  • ДЛЯ ІМУНІТЕТУ, СЕРЦЯ ТА ДЕТОКСУ

Для захисту організму та зміцнення імунітету підійде внутрішній прийом магнію. Враховуйте, що в рідкому вигляді мінерал засвоюється вдвічі ефективніше, ніж з таблеток. Тому найкращий вибір – магній у вигляді крапель – «Magnesium Drops». Їх потрібно просто розвести у воді або будь-якому іншому напої. І прилив енергії, здорові серце та судини, а в якості бонусу ще й очищення всього організму, не змусять себе чекати

Теплі магнієві ванни з магнієм та магнієві краплі в улюбленому напої – найпростіше, що ви можете зробити для свого здоров’я та спокою. Почніть прямо зараз і будьте здорові!

Take Magnesium & Keep Calm!

01.04.2020