Вибір споживача 2019 – найвища нагорода для нас!

Вибір споживача Екобіз новини

Сьогодні ми опинилися на вищому рівні щастя!

А все завдяки вам! За допомогою вашого MaGічного фідбеку компанію Екобіз визнано найкращою у кількох номінаціях та нагороджено відзнакою Вибір Споживача 2019.

Номінації «Вибір Споживача 2019» – це знак високої якості продукції компанії. За підсумками глибинних аналітичних досліджень діяльності компанії, її взаємодії зі споживачами, партнерськими відносинами, рівнем виробництва та продажів, Всеукраїнський галузевий аналітичний центр (ВГАЦ) вручив Екобіз заслужену нагороду та сертифікат, що підтверджує почесне звання.

Національний сертифікат Екобіз

Визнання споживача – це найвища нагорода для нас. Ми пишаємося, що разом здобули цю нагороду та стали кращими для українців у 2019 році. Ця відзнака для нас – це прояв вашої довіри та любові.

Лояльність та вибір наших клієнтів найвищий критерій оцінки праці команди «Екобіз».

Ми цінуємо вашу підтримку і вдячні, що надихаєте нас на здобуття таких нагород. Ваша відзнака мотивує нас на більше і дає нам змогу залишатися кращими і в майбутньому.

Магній об’єднав нас і зробив здоровішими та щасливішими. Це значить, що наша мрія здійснилася! Дякуємо! Ваша команда «Екобіз»

10.01.2020